Kabel s objímkou E27 a vypínačem 1,8m
search
  • Kabel s objímkou E27 a vypínačem 1,8m
  • Kabel s objímkou E27 a vypínačem 1,8m
  • Kabel s objímkou E27 a vypínačem 1,8m

Kabel s objímkou E27 a vypínačem 1,8m

Kabel s objímkou E27 a vypínačem o délce 1,8 m, je jednoduchý způsob pro zachycení žárovky do jakéhokoli prostoru s přívodem elektřiny. Objímku E27 lze zachytit kamkoli díky plastovému držáku u patice.


Pro zobrazení ceny se přihlašte ke svému účtu

Přihlásit se

Zavlažovací systém pro skleníky a foliovníky s jednoduchou instalací. Balení obsahuje veškeré součástky pro snadné zapojení závlahy. 15 metrů pevné hadice o průměru 8/11 Vám dovolí zavlažovat bez problému skleník o délce 10-12 metrů. Pokud máte menší skleník, můžete za pomocí této sady zavlažovat obě osázené strany skleníku a máte po starostech.

Tato kapilární závlaha zvlhčuje rovnoměrně záhon mikroskopickými kapkami, což je nejefektivnější a nejpřirozenější způsob zalévání zeleně. Velikost kapek můžete ovlivnit utažením, či povolením samotné trysky. Pokud chcete zalévat formou vlhkosti, tak utáhněte trysku a nechte rostliny pouze mlžit. Jestli-že potřebujete simulovat silný déšť tak trysku povolte a nechte na listy dopadat velké kapky. Jednou systém nastavíte a pak už se o nic nestaráte. kapilarni zavlaha na zahradu
tryska pro rozptyl závlahy Upevnění trysek se provádí velmi jednoduchým úkonem. Hadici pouze v místě, kam chcete umístit trysku přeříznete/rozstřihnete. Mezi tyto dva nové konce vložíte trysku. Nastavíte směr, kterým bude tryska kropit a utáhnete plastovým závitem ať pořádně těsní. Takto budete pokračovat po celé délce hadice. Žádné další nástroje k tomu nejsou potřeba.
Hadice je vyrobena z odolné gumy(PVC), avšak lze s ní provádět snadnou manipulaci. Přestřihnutí zvládnete i běžnými nůžkami. Zároveň je opatřena certifikátem o bezproblémovém použití do teploty -20°C. Vnější průměr je 11mm a vnitřní průměr 8mm. hadice 8-11 pro závlahu do skleníku
poloautomaticka zavlaha do skleniku 15 trysek

Obsah balení

  • 15x zavlažovací tryska
  • 15m rozvodové hadice s průměrem 8/11mm
  • 1x redukce pro připojení přítoku vody
  • 1x záslepka

Doporučení: poloautomatická závlaha vhodná do skleníků a foliovníků, snadné kropení zahradních a venkovních prostorů, stimulace deště a nastavení velikosti kapek pomocí flexibilní trysky, zavlažování lze udělat plně automatické díky jednotce pro časování.

LEDMEGROW
4482

Parametry

MOC
149 Kč vč. DPH