SANSI LED grow žárovka pro rostliny 24W IP65
search
 • SANSI LED grow žárovka pro rostliny 24W IP65
 • SANSI LED grow žárovka pro rostliny 24W IP65
 • SANSI LED grow žárovka pro rostliny 24W IP65
 • SANSI LED grow žárovka pro rostliny 24W IP65
 • SANSI LED grow žárovka pro rostliny 24W IP65
 • SANSI LED grow žárovka pro rostliny 24W IP65
 • SANSI LED grow žárovka pro rostliny 24W IP65
 • SANSI LED grow žárovka pro rostliny 24W IP65

SANSI LED grow žárovka pro rostliny 24W IP65

Vyzkoušejte novější generaci pěstebních žárovek od společnosti SANSI. Tyto žárovky jsou na trhu považovány za nejlepší pro růst rostlin díky svému plnému spektru a vysokým PAR hodnotami. Keramický podklad LED čipů zajišťuje dlouhou životnost žárovky. A nejen to, tato žárovka je vodotěsná s krytím IP65. Vyzkoušejte ji a uvidíte rozdíl oproti sodíkovým výbojkám nebo spektrálním "levnějším" LED světlům.


Pro zobrazení ceny se přihlašte ke svému účtu

Přihlásit se

SANSI žárovka 24W s krytím IP65

Žárovka SANSI 24W, která využívá celé světelné spektrum včetně UV a IR pro nasvícení Vaší rostliny. Na rozdíl od modro-červeného spektra lze na rostlině snadno rozpoznat nemoci, či škůdce. Na výkon pouhých 9W se žárovka dostává na zajímavé PAR hodnoty, což ve zkratce znamená, že nadopuje Vaší rostlinu přesně tím světlem, které potřebuje ke správnému průběhu života. Keramický chladič LED čipů odvádí skvělou práci při odvodu tepla, které by po delší době svícení zkracovalo životnost žárovky. Pokud se nebojíte si připlatit za osvětlení rostlin trochu více, tak se určitě obraťte na výkonnější varianty žárovek SANSI 36W jejichž účinnost je vyšší a generují kvalitnější světlo s hodnotou CRI 95, které ještě věrněji napodobuje sluneční svit. Nespornou výhodou těchto plnospektrálních žárovek zůstává použití po celý životní cyklus rostliny.

Spektrální poměr: červená: 37.43%, modrá 18.27%, zelená 37.75%, FR 6.55%

 

sansi 9W

SIMULOVÁNÍ SLUNEČNÍHO SVĚTLA: 400-499nm modré světlo pomáhá podporovat fotosyntézu a chlorofyl. 600-699nm červené světlo je velmi užitečné pro růst i květ a plody. 380-400nm UV a fialové záření pomáhá vytvářet pigment rostliny a uvolňovat vitamín D, absorbuje fosfor a hliník. 760-780nm IR (FR) pomáhá regulovat fyziologické činnosti, jako je kvetení. 500-599nm zelený paprsek má význam pro morfologii rostlin.

PLNÝ CYKLUS: Světlo vyzařované v celém spektru umožňuje použití pro všechny fáze růstu. Dává potřebné světlo v každém stadiu životního cyklu od klíčení, sazenic, vegetativního, kvetení až po plod.

Plné spektrum je v tomto případě opravdu plné, což je nesrovnatelné se sodíkovými výbojkami nebo spektrálními LED světly, které mají pouze výkyvy v určitých pásmech spektra jako je modrá a červená. Tato grow žárovka s celkovým výkonem 24W Vám nabídne nevšední oživení rostlin u kterých jste už ani nedoufali. PAR hodnoty jsou tu vyměřené na maximum čeho s tímto výkonem lze dosáhnout. Výroba a testování těchto grow žárovek probíhá v laboratorních prostorech. O životnost žárovky se stará keramický podklad, který okamžitě odvádí veškeré přebytečné teplo, které by po delší době začalo škodit čipům.
sansi 9W 1

Tipy na závěr

 • Doporučená výška instalace: 30 - 90 cm nad vrcholek rostliny
 • Doba svícení záleží na rostlině a její fázi, zpravidla to bývá okolo 12 hodin svícení pro zelené rostliny
 • Vhodné pro široké použití - kancelářské rostliny, byliny, vertikální farmy, palmy, sukulenty, kaktusy, bonsaje 
 • Jako jediný zdroj světla pro osvětlení rostliny v boxu se obraťte na výkonnější variantu LED žárovky 36W
 • Nedoporučujeme používat pro rostliny s plody (rajčata, jahody, papričky,...) zde se obraťte na výkonnější osvětlení především v sekci s reflektory nebo grow panely

 

SANSI
99092

Parametry

MOC
799 Kč vč. DPH