Domů

Podkategorie

 • Microgreens

  Tak a je to tady, mikrozelenina aneb microgreens, velké téma posledních pár let nabírá na obrátkách každým dnem, kdy se veřejnost dočítá o zázraku v podobě malých vyvinutých klíčků. Energetická hodnota je nezanedbatelná a vitamíny, které se nachází ve vypěstovaných výhoncích nenajdete někdy ani v celé škále "zdravých" potravin v supermarketu. Pěstování bylinek po domácku je dnes velké téma a microgreens dodá vaší kuchyni zdravý vzhled.

 • LED osvětlení pro...

  Pěstební LED osvětlení je naším hlavním sortimentem. Již více než 5 let se věnujeme LED technologii v oblasti pěstování (jako například LED grow žárovky nebo LED grow panely) a to nám dává výhodu a náskok oproti ostatním. V této kategorii si přijde na své profesionální zahradník, který hledá LED osvětlení do skleníku ale také hobby zahrádkář který se věnuje pěstování rajčat, orchidejí, levandule a mnoha dalších rostlin. 

 • Smart garden

  Moderní svět letí v dnešní době kupředu rychlostí světla. A my z LedMeGrow jsme kousek před ním. V této kategorii vám nabídneme mnohé ze světla inteligentního zahradnictví.

 • Pěstitelské potřeby

  V této kategorii naleznete všemožné prostředky a pomůcky, které vám efektivně pomůžou dosáhnout těch nejlepších výsledků.

 • Pro akvária

  Pro všechny inovativní akvaristy jsme založili tuto kategorii. Najdete tu nejen akvarijní úsporné a efektivní LED osvětlení, ale také různé dekorace do akvárií jako bonus.

Počet produktů: 122

Zobrazení 1-100 z 122 položek

Aktivní filtry